Tag Archives: mesaj

Manali Soz Mesajlar


İnsanların geçmişine özlem duyması anlaşılabilir bir şey, fakat neden ısrarla o geçmişi yaşamaya çalışıyorsunuz ki? Her sabah olduğunda yeni bir tanesine başlamak dururken!

Ne kadar uzağa gidersen git, bütün mesafeler yürekte başlar. Ne kadar uzağa kaçarsan kaç, bütün yolculuklar kendinde başlar. İnsan bir anlamda öz benliğinin yansımasıdır.

Sen beni anlamasan da olur. Hiç kimse anlamasa da olur. Gerçek özgürlük biraz da budur: Ben her şeyi anlıyorum, hiçbir şeyi anlatmasam da olur!

Sakın unutma; bir insanı affetmekle ona göz yummak arasında sadece birkaç adım vardır. Birkaç adım sonrasında, değişmez sandığın dünyan tepetaklak olabilir.

Babalar Gunu Mesajlari

Babalar Günü Mesajları ile ailesi için her türlü zorluğa göğüs geren, her türlü fedakarlığı gösteren ulu çınarın bu özel gününü kutlayabiliriz. Babalar Günü Mesajları ile babanıza ne kadar özel biri olduğunu hissettirebiliriz.

Hayatımızda her an yanımızda duran, bize olan desteğini bir an bile esirgemeyen Babalar Günü bilindiği üzere her yıl haziran ayının 3. pazar günü kutlanır. Bu sene Babalar Günü, 17.Haziran.2018 Pazar günü kutlanacak.

İşte, en anlamlı Babalar Günü mesajları…

Çocuklarının gözlerinde süper kahraman olarak görülen, çıkarsız bizi seven babalarımızın Babalar Gününü çeşitli hediyeler ve tebrik/kutlama mesajları ile kutlayabiliriz.

Varlığı tarif edilmeyecek kadar güzel olan babamızı için duygu yüklü ve anlamlı babalar günü sözlerini haberimizde bulabilirsiniz…