Tag Archives: kadinlar

Kadini Etkilemenin Yollari

Nezaket En Çok Erkeğe Yakışır:
Kadınların bir erkekte en çok dikkat ettikleri konu kendisine ve çevresine karşı nazik olmasıdır. Kadınlar detaycı ve çevresini iyi gözlemleyen bir yapıya sahip olduğu için en ufak şeyler bile gözlerinden kaçmayacaktır.

Bir kadının yanında başkasına kaba davranan, sesini yükselten bir adam güven vermeyecektir. Çünkü kadınlar en çok güvene ihtiyaç duyar ve bu kaba davranışlar ileride aynı davranışları kendisine karşı yapacağı hissi uyandırabilir. Dolayısıyla çevresiyle ve ailesiyle nazik ilişkiler kuran bir erkek huzur verir.

Kendini Sevmeyen Başkasını Sevemez:
Kendini seven, kendisine saygı duyan bir erkek bakımlıdır. Kadınlar ise bakımsız erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Giydiği kıyafeti özenerek seçen ve üzerinde şık bir şekilde taşıyabilen bir erkek dikkatleri üzerine çeker. Temiz ve şık biri etkileyici yapısıyla pozitif enerji yayar. Kendisi mutlu olduğu için rahatlıkla başkasını mutlu edebilir. Duruşu, bakışı ve diksiyonu bayanların kısa sürede dikkatinden kaçmayacaktır.

Ciftlerin Ayrilma Nedenleri

Aşk doktorları tarafından yapılan incelemelere ve araştırmalara göre çiftlerin ayrılmasının bir çok geçici nedeni olduğu gerçeği ortaya çıkarılmıştır.

İşte kadın ve erkek için ayrılmaya yol açan nedenler!

Kadın tarafının ayrılma nedenleri

1. Dengesiz tavırları!

Unutmayın, çoğu kadın dengesiz yapıya sahip erkekle beraberlik sürdüremez. Bu yüzden bir gün iyi bir gün kötü moda sahipseniz kadınınız sizin için endişelenmekte ve geleceğe dair hayalleri yok olmaktadır.

2. Çok kaba!

Kesinlikle bayan arkadaşınızı asker arkadaşınız sıfatına koymayın. Çünkü siz ona karşı her ne kadar agresif ve itici olursanız, ilişkinizin son bulması fazla zaman almayacaktır.