Erkekleri etkilemenin yollari

Bayan olarak bir erkeği etkilemek istiyorsanız işiniz zor demektir. Çünkü etkilemek adına bütün yollara başvuracaksınız. Ancak biz size böyle bir yol izlemek yerine kendiniz olmayı öneriyoruz. Yani dememiz o ki, kesinlikle bu süreçte kendinizi bilmeniz ve doğru adımlarla ilerlemeniz gerekir. Bu yüzden etkilemeye dair yolları denerken ortak buluşma noktaları ayarlamalısınız.

Peki, bir erkeği ayarlamak için bayanın izleyeceği yollar nelerdir?

1. Bakımlı ve Gözterişli Olun
Unutmayın, erkekler bakımlı bayanlardan etkilenirler. Mesela erkek için bayanın yaptığı tırnak bakımı, makyajı, dişleri ve saç modeli çok önemlidir. Bu yüzden elde etmek istediğiniz erkeğe karşı bakımlı olduğunuzu göstermelisiniz.

2. Esprili ve Şakacı Olun
Erkekler kendilerini güldüren bayanlardan hoşlanır. Kelime ve laf cambazlığı yaparak etkilemek için uğraştığını erkeği güldürmeye çalışın.

3. Öz Güven Patlaması Yaşayın
Kendine her anlamda güvenen bayan karşısındaki erkeği çok kolay etkileyebilir. Her daim kendinden emin adımlarla ilerleyen bayanalar etkileme yolunda 1 – 0 önde demektir. Mutluluk adına bir şeyleri ilk olarak kendiniz için daha sonra da erkek için yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.

4. Ortak Noktalara Değinin
Bir erkeği etkilemenin yolu cilve yapmaktan ve flört etmekten geçmeyeceğini hatırlatalım. Sizin daha fazlasına ihtiyacınız olacağı için sohbet becerinizi kullanmanız gerekecek. Sohbetleriniz içinde her zaman ortak noktalarınız varmışcasına konuşmaya gayret gösterin.

5. Etkilemek İçin Sosyal Medyadan Uzak Durun
Çoğu kadının hatası etkilendiği erkeği sosyal medya üzerinden taciz etmeye başlar. Sakın ola ki siz bu yola başvurmamalısınız. Erkek ısrarcı olan ve üstüne gelen bayandan haz almamaktadır. İşte tam bu noktada kurnaz ve akıllı aynı zaman da zekice davranmak gereklidir.

Etkilemek için başvurulacak diğer yollar ise şöyledir;
Olumsuz beden dili kullanmayın
Kendiniz olmalısınız
Kendinizle barışık olun
Kovalamaktan kaçının
Bakışlarını yakalayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir