Babalar Gunu Mesajlari

Babalar Günü Mesajları ile ailesi için her türlü zorluğa göğüs geren, her türlü fedakarlığı gösteren ulu çınarın bu özel gününü kutlayabiliriz. Babalar Günü Mesajları ile babanıza ne kadar özel biri olduğunu hissettirebiliriz.

Hayatımızda her an yanımızda duran, bize olan desteğini bir an bile esirgemeyen Babalar Günü bilindiği üzere her yıl haziran ayının 3. pazar günü kutlanır. Bu sene Babalar Günü, 17.Haziran.2018 Pazar günü kutlanacak.

İşte, en anlamlı Babalar Günü mesajları…

Çocuklarının gözlerinde süper kahraman olarak görülen, çıkarsız bizi seven babalarımızın Babalar Gününü çeşitli hediyeler ve tebrik/kutlama mesajları ile kutlayabiliriz.

Varlığı tarif edilmeyecek kadar güzel olan babamızı için duygu yüklü ve anlamlı babalar günü sözlerini haberimizde bulabilirsiniz…

Baba bir çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter. Babalar Günün kutlu olsun.

İnsan, babasına borçlu olduğu saygıyı ancak baba olduğu zaman anlar. Ben seni şu an çok daha iyi anlıyorum. Canım babam, Babalar Günün kutlu olsun.

Babalar her ne kadar bir trafo gibi dimdik, arada sırada elektrik çarpması gibi tokat atsalar da, bizim tek güvendiğimiz limanımızdır. Babalar Gününüz kutlu olsun!

Varlığınla daima bize güç ve güven verdin. Fedakarlığın ve sabrın timsali babacığım, Babalar Günü kutlu olsun.

Uzaklarda aramam, Çünkü sen içimdesin, Taht kurmuşsun kalbime, En güzel yerindesin. Babacığım, Babalar Günün kutlu olsun!

İyiliğe anahtar kötülüğe her daim gölge olan fedakârlığın timsali canım babam, Babalar günü kutlu olsun.

Tek kaşı kalkınca istediği her şeyi yaptırabilme gücüne sahip, pelerini olmasa da çocuklarının kahramanı olan babalarımızın günü kutlu olsun.

Babacığım! Sen bana hayattaki en iyi şeyleri verdin: Vaktini, ilgini ve sevgini. Hayatımda olduğun için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun.

Ben çocukken bir çocuk gibi, bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda bir arkadaş gibi ve bir babaya ihtiyacım olduğunda bir baba gibi davrandığın için teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi adamsın. Babalar Günün kutlu olsun.

Babacığım, zaman ve mesafeler bizi ayırmış olsa da; senin rehberliğin, tavsiyelerin ve sevgin her zaman bana yol gösterdi. Sen olmadan bugün olduğum kişi olamazdım. Babalar Günün kutlu olsun.

Büyüdükçe, senin gibi bir babaya sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyorum. Hayatımda ihtiyacım olan bütün sevgiyi bana sen verdin. Babalar Günün kutlu olsun.

Azim, kararlılık, fedakârlık ve sabır denince aklıma ilk gelen sensin canım babam. Seni çok seviyorum. Dünyanın en tatlı babasının, Babalar Günün kutlu olsun.

One Response to Babalar Gunu Mesajlari

  1. mehtap dedi ki:

    özledim seni babacım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir